Zoo And Animal Puzzles

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Kevin Bradford
Hayvanlar ile ilgili birbirinden kaliteli puzzlelar bu oyunda

 Birbirinden sevimli hayvanların bulunduğu bu bulmaca oyununu tamamlamaya ne dersiniz? Kulağa çok hoş gelen bu oyun sahip olduğu özellikleri ile size bağımlılık yapacak derecede kalitelidir. Sizin için üretilen bu oyun çocukların da dikkatini çekecek. Özellikle küçük yaş grubunu etkisi altına alacak olan bu oyundaki hayvanlar çok çeşitli. Zürafadan, file aslandan, maymuna kadar pek çok hayvanın bulmacası bulunan bu oyun sayesinde çocuklar hem hayvanlar hakkında bilgi sahibi olacak hem de bu bulmaca oyunu ile zihin gelişimini tamamlayacak. Çocukların eğlenmesini sağlayan bu oyun onlara farklı gelişim alanlarını destekleme fırsatını da sunmakta. Son derece kaliteli olan bu oyun ile yetişkinler de derin bir nefes alabilirler.

 Pek çok faydalı özelliğine eğlenceli olmasını da eklersek bu oyun mükemmellik seviyesinde. Artık bu oyun sayesinde sıkılmak yok. Hem el becerilerini geliştiren hem de zihinsel gelişimi hızlandıran bu eğitici oyun ile artık okula gitmeden bazı şeyleri öğrenmek çok daha kolay. Her bakımdan güvenilir olan bu değişik oyunda özellikler tam da sizin istediğiniz gibi.

 Şimdi size düşen ilk ve en önemli görev bu harika oyunu hiç zaman kaybetmeden telefonunuza indirmek. Bu sayede siz ve çocuklar zamanı çok daha eğlenceli ve mutlu bir şekilde geçirebileceksiniz. Hepsini bu oyun sayesinde yakalayabilirsiniz. 

Zoo And Animal Puzzles indir